Yazdır

Hakkımızda

"Sevgili Arkadaşlar, öncelikle Lefke gibi eşsiz ve tarihi bir şehirde üniversite kazandığınızdan dolayı sizi tebrik ediyoruz. "

2007 yılı Eylül ayında faaliyete başlayan yurdumuz; başarının çalışma şartlarıyla doğrudan bağlantılı olduğunun bilinci içerisinde, tecrübeli yönetimi, güler yüzlü personeliyle kendini tercih edenlere en iyi hizmeti vererek öğrencilerine rahat, huzurlu, sıcak ve güvenli ortam sağlamayı amaçlamaktadır.

Odalarimiz Cift Kisilik ferah, klimalı ısıtma sistemi, wireless(kablosuz) internet bağlantısı gibi imkanlarının yanı LİGTV, DIGITURK KAFETARYA i ile öğrencilerinin tüm sosyal ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlamaktadır.

Bulunduğu konum itibarı Lefke'nin en güzel manzarasına sahip olan DenizKonağı, Üniversiteye ve Şehir Merkezine çok yakın olmakla birlikte, etrafındaki bahçeler ve eşsiz manzarasıyla,hem sakin hem de zarif bir bölgededir.

 

Sınav ve aile özleminin stresini yaşan öğrencilerimiz ile birlikte aynı heyecanları, coşkuları, sevinçleri ve üzüntüleri yaşamak, anıları ve hayatı paylaşmak bizler için görevden çok bir yaşam biçimidir. Güven ve huzurun hakim olduğu bu büyük ailede yaşam günün 24 saati devam etmektedir. Odalarımızın tamamı güneş almakta ve ev sıcaklığını aratmayacak şekilde özenle 1.kalite malzemeler kullanılarak hazırlanmıştır.

Çağdaş yönetim anlayışıyla öğrencileriyle bütünleşmeyi esas alan DenizKonağı; insanlara özverili hizmet vermenin bilincinde olan ve bu bilinçle hareket eden bir kuruluştur. Başarının çalışma şartlarıyla doğrudan bağlantılı olduğunun bilinci içerisinde öğrencilerine rahat, huzurlu, sıcak ve güvenli bir ortam sağlamanın mutluluğunu sizlerle paylaşmayı amaçlamaktadır.Atatürk ilke ve inkılaplarından hiçbir zaman ödün vermeyen, Özel Öğrenci Yurdu olan DenizKonağı; güler yüzlü ve herdaim öğrencilerinin rahatını düşünen kadrosuyla siz sevgili öğrenci ve velilerimize hizmet vermektedir.

Yurdumuz, güvenlik açısından son derece güvenli olup, 24 saat güvenlik elemanı bulunmaktadır.